Dołącz do nas

Portal „Historykon.pl” to grupa pasjonatów, którzy chcą ukazywać piękno minionych dni.

Naszym mottem są słowa Viktora Hugo „Czym jest historia? Echem przeszłości odbitym przez przyszłość. Odblaskiem przyszłości rzuconym w przeszłość.”

Jeżeli twoją pasją jest historia, lubisz pisać, działać i chcesz dzielić się wiedzą z innymi? To jest to oferta dla Ciebie. Dzięki temu, że nasz portal cieszy się ogromną popularnością, od razu dotrzesz do szerokiej rzeszy ludzi. Nie musisz zaczynać od zera, my zapewniamy czytelników, a Ty możesz budować swoją markę poczytnego publicysty, redaktora, recenzenta!

W związku z rozwojem naszego portalu jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnych prosimy o przesłanie na adres [email protected] swojego CV z próbkami swojej dotychczasowej pracy.

Na dzień dzisiejszy poszukujemy:

Redaktorów odpowiedzialnych za wyszukiwanie wydarzeń historycznych i kulturalnych.

Redaktorów odpowiedzialnych za przegląd prasy, nowości wydawniczych i filmowych związanych z historią

Redaktorów poszczególnych działów

Publicystów

Felietonistów

Recenzentów

Grafików

Korektorów

Redakcja opiera się na pracy społecznej, jednak osoby, które dołączą lub dołączyły do naszej redakcji lub grona stałych współpracowników – w przyszłości mogą otrzymywać wynagrodzenie rzeczowe lub finansowe za swoją pracę.
Publikować materiały może każdy, jedynym naszym kryterium jest merytoryczna zawartość i zaangażowanie autora.

Nie musisz był stałym współpracownikiem, abyśmy opublikowali Twój materiał. Jeśli tekst będzie spełniał nasze wymogi na pewno go opublikujemy. Dysponujemy numerem ISSN 2300-6595, zatem chętnie publicystom wystawimy stosowne zaświadczenia.

Chcesz współtworzyć portal historyczny? Nie czekaj pisz do nas, na pewno się odezwiemy.

[email protected]