Wesprzyj nas!

Szanowni czytelnicy! Jesteśmy z Wami już ponad 4 lata. Dzięki Wam i waszym stale rosnącym wizytom na naszym portalu wiemy, że jesteśmy potrzebni i to co robimy ma sens. Dziękujemy Wam za to i mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami. Czas ten pokazał nam jak trudnym zadaniem jest nasza misja. Wiele już zrobiliśmy, lecz jeszcze więcej do zrobienie jest przed nami.

Mamy określony cel na najbliższe lata. Chcemy cały czas się rozwijać, aby nasz serwis był coraz lepszy, a popularyzacja tak pięknej dziedziny jaką jest historia była na najwyższym poziomie.
Aby zrealizować nasze plany chcielibyśmy Was prosić o pomoc. Wesprzyjcie nas finansowo! Razem zróbmy coś co pozwoli większemu gronu ludzi poznać czym jest piękno historii.

Historykon.pl jest jednym z najmłodszych ale zarazem jednym z najprężniej rozwijających się portali historycznych w polskim internecie. Istniejemy na rynku od połowy 2013 roku, ale już dzisiaj możemy się pochwalić wieloma osiągnięciami. Objęliby patronatem medialnym wiele historycznych wydarzeń, konferencji naukowych i książek. Zorganizowaliśmy wiele konkursów z nagrodami. Cały czas powiększamy ilość naszych odbiorów tym samym propagując piękną dziedzinę nauki jaką jest historia. Na naszych łamach opublikowaliśmy już dziesiątki artykułów naukowych i popularno-naukowych, wiele recenzji, wywiadów i fotorelacji. Codziennie serwujemy dla Was zapowiedzi wydarzeń oraz opisy tego co się już miało miejsce w świecie historii. Prowadzimy dla Was również dział ciekawostek historycznych, które w łatwy i przyjemny sposób zachwycają historią.

Za naszą pracę nie pobieramy żadnych wynagrodzeń, Wszystko co tutaj robimy jest tworzone z zamiłowania do historii i często poświęcamy nasz prywatny czas. Niestety jak to w każdej działalności poza dobrymi chęciami potrzebna jest też odrobina pieniędzy. Tak samo jest i w naszym wypadku.
Mamy stałe koszty związane z utrzymaniem domeny i serwera. Aby nasz portal działał bez zastrzeżeń potrzebujemy mocnego serwera, a ten nie jest tani.

Dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe.
Pomóżcie nam w naszych wydatkach i razem poprzez ulepszenie portalu pokażmy światu jak piękna jest historia!
Jeżeli uważacie, że to co robimy jest warte waszego wsparcia to prosimy o wpłaty na nasze konto
z dopiskiem „Wspieram historię”

Human Action Sp. z o.o.
ul. Wieczorka 2b/99
41-219 Sosnowiec

Idea Bank
28 1950 0001 2006 0821 5936 0002

PayPal
Bitcoin

btc-hist

137A9k1LKLdSGfC3i5HkdErmtrXFa1v4hj