niedzwiedzwojtek.pl | Patronat medialny

Chcielibyśmy poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym akcję społeczną poświęconą Niedźwiedziowi Wojtkowi.

Niezwykła historia niedźwiedzia Wojtka zainspirowała dystrybutora zabawek z Bielska-Białej do wyprodukowania maskotki niedźwiadka niosącego pocisk artyleryjski.
Celem ostatecznym działań jest przeznaczenie znacznej części środków ze sprzedaży zabawki na cele społeczne związane z różnymi formami szerzenia wiedzy o Wojtku, a także w nowej formie wiedzy o szlaku bojowym żołnierzy Armii Andersa. Skoro Wojtek doczekał się pomnika w Szkocji w Edynburgu, tablicy pamiątkowej w Londynie i kilku wydawnictw historycznych chcemy także rozbudzić zainteresowanie jego postacią w Polsce (na szczęście 1 pomnik w Żaganiu już stanął w czerwcu br.). Inicjatorów działań jest wielu, a my chcemy ich wesprzeć na miarę możliwości środkami finansowymi łącząc działania komercyjne z niewątpliwie szczytną ideą.

Pragniemy, aby sprzedaż pluszowej postaci traktowana była jako forma symbolicznej „cegiełki”, która umożliwi naszemu przedsiębiorstwu dalsze przedsięwzięcia związane z tak szczytną edukacją historyczną. Będzie wspaniale, gdy znajdziemy sojuszników, którzy poprzez nabycie postaci Wojtka przyczynią się do wsparcia naszej akcji.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną o Wojtku. http://www.niedzwiedzwojtek.pl/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*