Wygraj grę Expeditions: Viking | Konkurs

Wraz z firmą Cenega przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze gry Expeditions: Viking.

Aby zdobyć nagrodę wystarczy do 31 maja 2017 roku przesłać nam kilka zdań o tym co was najbardziej zachwyca w Wikingach oraz zapisać się do naszego newslettera i potwierdzić rejestrację.

Najlepsze 3 odpowiedzi zostaną nagrodzone pełną wersją gry Expeditions: Viking.

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i telefonem kontaktowym uczestnika prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] – w tytule maila prosimy wpisać: „Viking”

Przypominamy o zapisaniu się do naszego newslettera. Jest to jeden z wymogów udziału w konkursie.

Zapraszamy do zabawy

Expeditions Viking PC 2D packshotExpeditions: Viking to niezwykle oczekiwana kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wciela się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi knują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga. Expeditions: Viking daje szansę posmakowania życia prawdziwego wikinga. Organizowanie wypraw, plądrowanie świątyń i wiosek, ustanawianie szlaków handlowych i zawieranie politycznych sojuszy – nowa odsłona serii spełnia oczekiwania niejednego fana gatunku. Expeditions: Viking zabiera graczy w realia świtu Ery Wikingów i daje szansę, aby na stałe zapisać się na kartach historii. Tyran czy Dyplomata? Decyzja należy do gracza.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*