Boże Igrzysko: MAGNACI – podziękowania

Akcja społecznościowego finansowania wydania gry „Boże Igrzysko: MAGNACI” na portalu Wspieram.to wspieram.to/magnaci zakończyła się. Zebrana kwota to 58958,00 zł.
Dziękujemy za tak szczodre wsparcie!

koniec akcjiW trakcie akcji uczestnicy kupili 450 pudełek gry „Boże Igrzysko: MAGNACI” oraz 45 innych gier naszego wydawnictwa. To bardzo dobry wynik jak na tą swoistą formę przedsprzedaży – w porównaniu z wynikami jakie osiągają przedsprzedaże gier prowadzone tradycyjnymi kanałami.

Ale akcja to nie tylko przedsprzedaż, lecz znacznie więcej – to wspólne tworzenie finalnego kształtu gry. I tutaj zaangażowanie uczestników przebiło nasze szacunki, które tonowaliśmy ze względu na fakt, iż była to pierwsza taka akcja realizowana przez nasze wydawnictwo. Ale niepotrzebnie! Odblokowanych zostało aż sześć celów dodatkowych:
– drewniane pionki graczy,
– drewniane znaczniki budowli,
– drewniane znaczniki czarnych chmur i sejmu niemego,
– drewniane znaczniki przewagi i dominacji,
– drewniane znaczniki posiadłości – kostki, a ostatecznie domki,
dzięki czemu „MAGNACI” będą nie tylko dobrą grą, ale i produktem pięknym, wypełnionym solidną porcją drewnianych komponentów. Będzie ich w pudełku aż 239!

Tyle, że pieniądze to nie wszystko. W trakcie akcji odwiedziliśmy wiele miejsc, rozegraliśmy dziesiątki partii i rozmawialiśmy na temat gry z setkami osób. Wszystkie uwagi starannie notowaliśmy, tak by gotowa gra była jeszcze lepsza – odpowiadała potrzebom graczy. I to jest kolejna wartość wynikająca z akcji – z naszej perspektywy rzecz bezcenna.

Dziękujemy również partnerom akcji, bez wsparcia których na pewno nie osiągnęlibyśmy tak wiele oraz wszystkim życzliwym nam ludziom, którzy nieśli w świat wieść o „MAGNATACH”.

Teraz przed nami 3 miesiące ciężkiej pracy, w trakcie których spróbujemy wydać „MAGNATÓW” tak, by wspierający nie pożałowali ani jednej złotówki, którą wydali podczas akcji. I by we wrześniu na stoły polskich graczy trafił tytuł, który choć na moment przywróci blask I Rzeczpospolitej.

Będziemy informować na bieżąco o postępach prac nad grą – zrealizowana akcja to dopiero początek w, mamy nadzieję jak najdłuższym, życiu gry.

dzieki

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*