Dariusz Szymanowski w finale Buzdyganów Polski Zbrojnej

Miesięcznik „Polska Zbrojna” przyzna „Buzdygany” już po raz 23. Do finałowej czwórki wytypowani zostali: st. sierż. rez. Tomasz Sawicki, Adam Sikorski, Paweł Rozdżestwieński i Dariusz Szymanowski.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są osobom nietuzinkowym, promującym śmiałe myślenie, odwagę w prezentowaniu poglądów i kształtującym nowoczesny wizerunek wojska. Taki właśnie jest Dariusz Szymanowski – prezes Stowarzyszenia „Wizna 1939” i Fundacji „Honor, Ojczyzna” im. majora Władysława Raginisa, starszy chorąży Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego, który swoją historyczną przygodę rozpoczął od powołania Stowarzyszenia i ekshumacji mjr. Władysława Raginisa u podnóża Góry Strękowej, po ponad 72 latach od jego śmierci. A to był dopiero początek…

W imieniu ekipy Stowarzyszenia „Wizna 1939” zachęcamy do głosowania na stronie internetowej Polski Zbrojnej właśnie na Darka Szymanowskiego:

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/21649?t=Buzdygan-Internautow-zaczynamy-glosowanie-

Z jednego e-maila można oddać tylko jeden ważny głos. Zapraszamy do głosowania, które będzie trwało do 6 lutego br. Najsympatyczniejszy „geodeta/historyk” liczy na Państwa wsparcie. Pomóżcie mu dalej realizować swoją historyczną pasję!

Marcin Sochoń

rzecznik Stowarzyszenia „Wizna 1939”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*