Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju | Konferencja

XIII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2021

„Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”

Lublin/online 25-28 marca 2021 r.

Organizatorzy:  Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Konferencja Naukowa TYGIEL to jedno z największych wydarzeń naukowych w Polsce. Celem Konferencji jest umożliwienie wymiany poglądów i doświadczeń naukowych w gronie osób reprezentujących różne dziedziny nauki, czego efektem może być ustanowienie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań, inspiracja do nawiązywania współpracy oraz tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych, a także integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów.

Wydarzenie to organizowane jest już po raz trzynasty, dzięki czemu może pochwalić się długą historią i tradycją. Konferencja TYGIEL stała się fundamentem do powstania Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, a także realizacji innych aktywności naukowych. Poprzednie edycje Konferencji Naukowej TYGIEL cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zebrały szereg pochlebnych opinii zarówno na temat poziomu merytorycznego, jak i organizacyjnego. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z poprzednich edycji wydarzenia znajdujących się na stronie Konferencji.

Tematyka Konferencji obejmuje prace naukowo-badawcze oraz prace przeglądowe o charakterze naukowym z następujących obszarów wiedzy:

  • obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
  • obszar nauk przyrodniczych;
  • obszar nauk ścisłych;
  • obszar nauk technicznych;
  • obszar nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
  • obszar nauk humanistycznych;
  • obszar nauk społecznych;
  • obszar sztuki.

Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość przedstawienia wyników badań w formie wystąpienia ustnego, prezentacji posteru oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się w trzech turach: I tura do 10 grudnia 2020 r., II tura do 21 stycznia 2021 r., a III tura do 25 lutego 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-tygiel.pl/

Opłaty: od 249 zł.

DANE DO WPŁAT

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL 
ul. Głowackiego 35/348, 20-060 Lublin
NIP 946-26-49-975
Numer rachunku: 70 1140 2004 0000 3102 7533 8307
Nazwa Banku: mBank (BRE Wydz. Bankowości Elektronicznej)

Dane do kontaktu:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*