Pierwsze problemy już za nami

Za nami pierwsze kilka dni w nowej szacie. Niestety jak to zwykle bywa nie obyło się bez problemów. Dzięki temu, że odwiedzaliście nas w pierwszym dniu masowo, nasza baza danych nie wytrzymała natłoku i musiał się poddać waszemu naporowi. Jednak uporaliśmy się z tym problemem i jesteśmy już gotowi działać dalej.
Też zauważyliśmy, że nasz portal nie działał z taką szybkością jaką byśmy wszyscy chcieli. Jednak weekendowe prace poczynione przez naszych informatyków pozwoliły zniwelować i ten problem. Dzisiaj jest już znacznie lepiej. Mogę zapewnić, że cały czas pracujemy nad tym, aby jeszcze szybciej działał nasz portal.

Dziękujemy również za wasze opinie i uwagi, które wysyłacie do nas. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż to dla was robimy ten portal i to dzięki waszym sugestiom możemy coś zmienić i poprawić. Prosimy o więcej uwag, które możecie do nas przesłać. TUTAJ dowiecie się dokładnie jak możesz zostawić swoją opinię. Bardzo liczymy na wasz głos, a w szczególności ten czy prędkość działania portalu już się poprawiła.

Andrzej Włusek
Redaktor Naczelny

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*