Pierwsze zdjęcia z filmu „Hurricane” o Dywizjonie 303. ujrzały światło dzienne

Polski aktor Marcin Dorociński na swoim profilu facebook’owym udostępnił zdjęcie z planu brytyjskiego filmu „Hurricane”, który ma opowiadać o losach polskich lotników w czasie Bitwy o Anglię.

Polski aktor Marcin Dorociński na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook udostępnił zdjęcia z planu zdjęciowego brytyjskiego filmu „Hurricane”. Na zdjęciach oprócz polskiego aktora fani mogą ujrzeć Walijczyka Iwana Rheona. Dorociński zdjęcie oprócz wrzucenia do sieci zdjęcia oznaczył je tzw. tagami; oprócz tytułu filmu w tagach znalazły się nazwiska dwójki wybitnych polskich lotników (Zumbach i Urbanowicz), a także numer najwybitniejszej polskiej jednostki lotniczej – dywizjonu 303.

Film, którego reżyserem jest David Blair ma pojawić się w kinach w pierwszej połowie 2018 roku. Marcin Dorociński w brytyjskim filmie wcieli się w postać Witolda Urbanowicza. Oprócz polskiego aktora i znanego z serialu „Gra o Tron” Iwana Rheona, w „Hurricane” zagra także Milo Gibson, syn aktora i reżysera Mela Gibsona.

Źródło: moviesroom.pl, profil facebookowy Marcina Dorocińskiego

Hubert Nowak 

One Comment

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*