Wesprzyj historyczną imprezę plenerową „Radzim 2018”

Stowarzyszenie Historyczne Grodu Radzim jest grupą rekonstrukcyjną prężnie działającą na terenie Obornik i okolic. Nasi członkowie to zapaleni miłośnicy wczesnego średniowiecza, którzy z poświęceniem oddają się swojej pasji do przeszłości, promując przy tym lokalną historię i tradycję. Nasze „korzenie” sięgają radzimskiego grodu, którego pozostałości odkryto na warciańskiej wyspie nieopodal dzisiejszej wsi Starczanowo.

Już od wielu lat, w połowie maja, jesteśmy organizatorami wyjątkowej imprezy pt. RAJD RADZIM. Również i w tym roku, dokładnie 12 maja 2018 r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turystycznym rajdzie oraz wczesnośredniowiecznej imprezie rekonstruktorskiej.

Rajd Radzim jest imprezą plenerową, otwartą i co bardziej istotnie, nie ma stałego źródła finansowania. Aby impreza się odbyła i przede wszystkim, aby była atrakcyjna i bezpieczna potrzebne nam jest dodatkowe wsparcie finansowe. Dlatego postanowiliśmy zgłosić akcję na portalu POLAKPOTRAFI.pl. Tutaj możesz wesprzeć akcję!

Każda złotówka jest dla nas na wagę srebrnego denara i zostanie godnie spożytkowana ku sławie radzimskiego grodu i jego mieszkańców!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*