Współpraca z kanałem ARTE

Nasz portal rozpoczyna współpracę z kanałem kulturalnym ARTE.

ARTE PO POLSKU to część projektu ARTE EUROPE (współfinansowanego ze środków unijnych) mającego na celu dotarcie do jak najszerszej grupy osób poprzez udostępnianie programów w różnych językach. Programy ARTE dostępne są w internecie za darmo – jest wersja francuska, niemiecka, angielska, hiszpańska, a od listopada 2016 również polska.

ARTE PO POLSKU oferuje bezpłatnie najciekawsze programy z ramówki ARTE TV, poświęcone bardzo różnorodnym tematom, jak: społeczeństwo, kultura i sztuka, filmy popularno-naukowe, podróżnicze, etc. Są to dokumenty, reportaże i magazyny. Ofertę uzupełniają relacje z koncertów (muzyka klasyczna i współczesna).

Dzięki naszej współpracy na łamach naszego portalu będą zamieszczane wszelkie produkcje historyczne. A nowości będą przez pewien czas dostępne tylko na naszym portalu.
Już dzisiaj możecie obejrzeć film dokumentalny Ober Ost, wojskowa kolonia Rzeszy. Na dniach na łamach naszego portalu pojawi się kolejny film – Silniejszy niż KGB – „Życie i los” Wasilija Grossmana i będzie on w początkowej fazie dostępny tylko na naszym portalu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*