Zapomniane pomniki, które mijamy w Warszawie 4

Tym razem zapraszamy na ostatni już reportaż w cyklu pt. ”Pomniki, które mijamy w Warszawie ” to czwarta część reportażu w tym temacie.

Historia Nieznana zaprasza na spacer po Warszawskich Pomnikach, pokażemy w naszych cyklach i wspomnimy pomniki, które były, które są, a wszystko to, dlatego, że często je mijamy nawet nie zastanawiając się, co to za pomnik.

Zobaczycie Państwo kilka pomników Warszawskich oraz dowiecie się kilku ciekawostek o niektórych miejscach. Przed Wami, zatem krótki wirtualny spacer zaczynający się od terenów Białołeki i pomnika Małych Powstańców. Następnie odwiedzimy pomik Janusza Groszkowskiego, pomnik poświęcony nauczycielom z organizacji „TON”, pomnik Żołnierzy Wyklętych i inne.

Zapraszamy, zatem Państwa do wspólnego spaceru razem z naszym narratorem Panem Markiem Klimczakiem wieloletnim przewodnikiem – wolontariuszem, po kilku ulicach, alejkach, parkach i zakątkach Warszawy, gdzie odkryjemy przed państwem kilka zacierających się już faktów dotyczących tego miasta i jego różnych rejonów

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*