Ostatnie wydarzenia z kalendarium historycznego

Dołącz do załogi Historykon.pl! Dlaczego warto?

Dołącz do załogi Historykon.pl! Dlaczego warto?

Dlaczego warto do nas dołączyć? Na to pytanie odpowie Wam Marcin Majchrzak, nasz młody redaktor.

Jak zaczęła się moja krótka, lecz niezwykle owocna droga z Historykonem i dlaczego warto?

Właściwie wszystko zaczęło się zupełnie niepozornie… moja dobra znajoma oznaczyła mnie pod jednym z postów Historykonu o tym, że poszukują osób do współpracy i zdając sobie sprawę, jakie są moje zainteresowania, zachęciła mnie do wysłania zgłoszenia. Właściwie, powiem szczerze, że początkowo stwierdziłem: „to nie ma większego sensu, zupełnie się do tego nie nadaję.”

Jak się jednak okazało, nadaję się i jestem aktualnie często chwalony za pracę na rzecz portalu. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się sam po sobie tego, że tak bardzo spodoba mnie się pisanie. Odkryłem w sobie jakąś dodatkową pasję, która sprawia mi wiele radości. Nie ma to nic wspólnego z pisaniem kolejnego referatu do szkoły czy sprawozdania do pracy. Oczywiście nie jestem alfą i omegą… zdarzają mi się błędy, które są poprawiane, bo tutaj wszystko opiera się na współpracy i wzajemnej pomocy. A ja również staram się doskonalić w tym, co robię i poprawiać jakość moich tekstów, aby czytelnicy byli coraz bardziej zadowoleni. Załoga jest bardzo miła i komunikatywna, bardzo dobrze się ze wszystkimi współpracuje. Jest to idealne miejsce na samorealizację, poznanie nowych ludzi dzielących tę samą pasję.

Mam nadzieję, że z Historykonem zostanę na długo, ponieważ zwyczajnie dostrzegam same korzyści. Oprócz upominków książkowych, uzyskałem spore doświadczenie w pisaniu tekstów o różnej długości i formie. Z każdym kolejnym tekstem rozwijam również swoją największą pasję, czyli historię, ponieważ portal zajmuje się właśnie historią. Właściwie to mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć tylko tyle: mam nadzieję, że udało mi się rozwiać wątpliwości osób, które się jeszcze zastanawiają. Jeżeli nie, to na koniec powiem Wam wszystkim to, co powiedziała mi moja znajoma: „Co Ci właściwie szkodzi spróbować?”.

Marcin Majchrzak

PartnerzyPrzewiń do góry