Historia po mojemu – Powrót!

Wracamy! Chciałoby się wykrzyknąć, ale może nie ma co krzyczeć? Kiedy w kwietniu tamtego roku startowaliśmy z cyklem felietonów nigdy nie spodziewałem się, że tak szybko będę musiał go zawiesić. Ale stało się! Rutyna dnia codziennego i szarość życia mają taką moc wciągania, że położyły tymczasowy kres „Historii po mojemu”. Jednak teraz ona wraca!

I tak sobie myślę, że muszę przeprosić Was drodzy czytelnicy za tak długą przerwę w publikacji tych felietonów. Nie powtórzymy już tego błędu. Wracamy na zdecydowanie dłużej niż kilka miesięcy. Wracamy ze zdwojoną siłą, nowymi pomysłami, refleksjami, rozkminami (jakie to modne wśród młodzieży słowo) i czasem mniej lub bardziej bezpiecznymi dywagacjami. I wiem, ze już kiedyś mogliście to przeczytać, ale teraz chcę powtórzyć. Od dziś, w każdy (albo prawie każdy) poniedziałek, będziecie mogli przeczytać nowy tekst. Zazwyczaj krótszy, czasem dłuższy. Chcę Wam w nich pokazać moje spojrzenie na historię i to co jej towarzyszy. Dlatego obiecuję Wam, iż zadbam by były to teksty związane z poważną historią, ale łagodniejsze i przyjemniejsze w odbiorze niż podręczniki akademickie. Będą to teksty czasem śmieszne a czasem poważne, ale zadbam, żeby zawsze pozostały miłe dla Waszego oka albo ucha, jeśli skorzystacie z pomocy jakiegoś lektora. Niezmiennie będą starał się dotykać w nich też  ważnych kwestii z zakresu historii i naszego stosunku do historii. Bo nie ważne co my myślimy o historii ona zawsze ma ogromny wpływ na nasze życie! Czy tego chcemy czy nie.

A zatem startujemy! Od nowa. Po okresie nieaktywności. Mam nadzieję, że się Wam – kochani czytelnicy – spodoba! Bo to dla Was nieustannie piszemy i nagrywamy. I mówię to w imieniu całej załogi portalu.

I nieustannie pozostaję do Waszej dyspozycji. Mój adres znajdziecie w zakładce REDAKCJA -> SKŁAD REDAKCJI

Zapraszam do kontaktu. Każda Wasza uwaga jest dla mnie niezwykle cenna. A jeśli chcesz tak po prostu pogadać o historii, tym bardziej napisz!

Chcę jeszcze na koniec serdecznie podziękować Wam za dotychczasowe zaufanie i życzyć miłej lektury na przyszłość.  Jestem pewien, że nasza wspólna podróż będzie trwać!

Dawid Siuta

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*