Już jutro nowa odsłona portalu Historykon.pl

Nasz portal ma już ponad 5 lat. Przez ten czas wiele się działo. Jednak czas nie był łaskawy i strona troszkę się postarzała. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakie stawiacie przed nami postanowiliśmy zmienić wygląd, przystosowując go bardziej do obecnych wymogów. Postawiliśmy na poprawę wersji mobilnej, dzięki której bez problemu możesz nas czytać na swoim smartfonie. Jednak to nie wszystko, gdyż nowa szata graficzna oraz układ strony ulega również modyfikacjom.

Chcemy, abyś razem z nami współtworzył ten portal. Historykon.pl jest miejscem gdzie spotykają się ludzie zakochani w historii. Dlatego jeśli będziesz chciał wyrazić opinie lub sugestię dotyczącą zmian to stworzyliśmy specjalnie miejsce gdzie możesz je nam wskazać. Redakcji bardzo zależy na Twojej ocenie. Dlatego liczymy na Twój głos.

Chciałbym Cię zapewnić, nasz czytelniku, że to dopiero początek. Wiele rozwiązań pojawi się już w niebawem. Zaczniemy o nich sukcesywnie informować. Mam nadzieję, że dzięki Twoim wskazówkom uda się wprowadzić jak najwięcej ciekawych rozwiązań, tak abyś mógł komfortowo korzystać ze strony.

Od jutra Historykon stanie się nowym portalem, którego współautorem będzie czytelnik. Od jutra dzięki tobie, wprowadzimy w życie i  ulepszymy nasze wspólne miejsce w internecie i zadbamy o jego wartość merytoryczną. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami.

Andrzej Włusek

Redaktor Naczelny

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*