„Kalendarz JWK” – sprzedaż kalendarza na cele Fundacji przy Jednostce Wojskowej Komandosów

Ruszył projekt „Kalendarz JWK” – sprzedaż kalendarza z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na cele Fundacji Wspieram Cicho i Skutecznie. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie obronne FIA we współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów w Lublińcu. 

W kalendarzu na rok 2016 znajdują się unikatowe zdjęcia Jednostki Wojskowej Komandosów wykonane przez fotografów – Michała Szlagi oraz Ireneusza Dorożańskiego.

Kalendarz_JWK_02Projekt „Kalendarz JWK” organizujemy po raz drugi we współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów w Lublińcu. Rok temu zebraliśmy na cele statutowe Fundacji „Wspieram Cicho i Skutecznie” 10.460 złotych oraz osiągnęliśmy znaczące zainteresowanie działalnością Fundacji przez społeczeństwo. Tą akcją chcemy ponownie zebrać środki, które zostaną przeznaczone na rzecz podopiecznych Fundacji, członków rodzin i żołnierzy Jednostek Wojsk Specjalnych – mówi członek zarządu Stowarzyszenia FIA, Łukasz Wójciński. Mamy nadzieję, że osiągniemy wynik o wiele lepszy niż w poprzedniej edycji akcji.

Dzięki zeszłorocznej akcji sprzedaży Kalendarzy i przekazaniu przez Stowarzyszenie FIA znacznej kwoty na realizację naszych celów statutowych, mogłyśmy udzielić pomocy kilku Żołnierskim Rodzinom. Udało się nam sfinansować rehabilitację dla kilkorga z naszych Podopiecznych. Mamy nadzieję, że obecny projekt będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem, wszyscy mocno trzymamy za to kciuki i zachęcamy do zakupu tego wyjątkowego egzemplarza – skomentowała Beata Tumidalska, Prezes Zarządu Fundacji „WSPIERAM cicho i skutecznie”.

Sprzedaż Kalendarza JWK odbywa się w trybie ciągłym poprzez partnerów Stowarzyszenia FIA – sklepy internetowe, które prowadzą bezprowizyjną dystrybucję – cały dochód ze sprzedaży Kalendarzy JWK zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Wspieram Cicho i Skutecznie.

Linki do zakupu Kalendarzy JWK można znaleźć na stronie www.fia.com.pl/kalendarz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*