Opracowania maturalne specjalnie dla Ciebie

Zdajesz maturę z historii? Zabierasz się do nauki na sprawdzian? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zaoszczędź na korepetycjach i drogich repetytoriach. Skorzystaj z naszych opracowań!

Na Waszą prośbę powracamy ze specjalnym cyklem na łamach portalu historykon.pl. „Zdaj maturę z Historykonem” to seria przygotowana przez naszych najlepszych redaktorów z myślą o uczniach. Wszystkich uczniach, bo każdy z Was może skorzystać z ich świetnej treści. Przydadzą się przed każdym sprawdzianem czy kartkówką. Koordynatorem działu jest nasz redaktor Dawid Siuta.

Zostały one jednak stworzone głównie z myślą o uczniach ostatnich klas szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do matury z historii. Opracowanie te są przygotowywane ściśle w oparciu o podstawę programową i najpopularniejsze rozkłady materiałów. Nasi autorzy dołożyli wszelkich starałby zostały one stworzone przejrzyście i zrozumiale. Jednak ich najmocniejszą stroną na pewno jest wysoka jakość i wartość merytoryczna. A przy okazji udało się przemycić w nich także wiele dodatkowych informacji, których nie znajdziecie w swoich podręcznikach.

A to wszystko dostępne w najlepszej możliwej cenie, czyli ZA DARMO!

Sukcesywnie nasi redaktorzy będą dodawać w tym dziele kolejne tematy. Na ten moment zachęcamy do korzystania z wszystkich tematów obejmujących starożytność oraz wczesne średniowiecze!

Zapraszamy do korzystania i oczywiście czekamy na Wasze uwagi.

A teraz kilka linków, które na pewno Ci się przydadzą:

Dział maturalny:
https://historykon.pl/matura-z-historii/

Spis opracowań:
https://historykon.pl/zdaj-mature-z-historii-z-historykonem-spis-tresci

Redakcja

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*