Podsumowanie lutego, czyli Historykon w liczbach!

W lutym na łamach naszego portalu udało nam się opublikować wiele ciekawych artykułów.  Łącznie zamieściliśmy 107 różnego rodzaju materiałów. Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienia abyśmy mogli porównać jak miesiąc od miesiąca nasz portal się zmienia, a baza naszych materiałów powiększa. Wszystko to robimy dla Was i to dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy gotowi dalej ciężko pracować.

Luty był krótkim miesiącem, ale udało nam się na naszych łamach opublikować 89 newsów w dziale wydarzeń, dzięki którym mogliście dowiedzieć co działo się w świecie historii nie tylko w kraju, ale również poza naszymi granicami.

Dzięki naszym autorom mogliśmy opublikować dla Was 7 ciekawych artykułów. Nasza wytężona praca w tej dziedzinie w marcu na pewno powiększy pulę interesujących tekstów.

Recenzji udało nam się opublikować tylko 6, ale już dzisiaj nasz dział łapie wiatr w żagle i na pewno będziecie mogli przeczytać wiele więcej opisów wartych uwagi książek, które pozwolą wam podjąć decyzję jaką książek należy przeczytać w pierwszej kolejności.

W dziale publicystyki pojawił się jeden felieton. Jednak możecie być pewni, że ciągle ciężko pracujemy nad tym, aby i ten dział miał dla Was więcej do zaoferowania.

Nasz dział Sarmatikon, którego zadaniem jest ukazywanie historii nowożytnej, opublikował 2 artykuły. Ten dział na pewno jeszcze nie raz zaskoczy i ukaże Wam dzieje i świetność Starej Polski, ale również tego co w tym okresie działo się poza granicami Rzeczypospolitej.

I na koniec nasz dział Multimedia, w którym publikujemy różne materiały filmowe dotyczące historii. W minionym miesiącu udało się nam na jego łamach opublikować 5 materiałów.

Szczególne podziękowania należą się naszym redaktorom, autorom oraz ekipie z działu korekty.  Cały czas pracujemy nad tym abyście otrzymywali ciekawe i rzetelne informacje ze świata historii.
Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i chcecie nas wpierać poprzez wasze odwiedziny. Pamiętajcie, że zawsze możecie nas wesprzeć również materialnie. Dzięki Waszym wpłatom będziemy mogli zwiększać nasz profesjonalizm oraz zapewnić Wam większą dawkę historii.
Tutaj znajdziecie informacje w jaki sposób możecie nas wesprzeć finansowo – Wesprzyj nas!

Andrzej Włusek
Redaktor Naczelny

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*