Spotkanie autorskie z dr Martą Guzowską

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy w Pruszkowie zaprasza na spotkanie autorskie z dr Martą Guzowską – autorką komiksu „ARTEfakt”.

Już niebawem – we wtorek, 25 września o godz. 19:00 będą mieli Państwo okazję poznać niezwykłą pisarkę, która zdecydowanie nie należy do domatorek.  Uwielbia ona podróże i wielkie odkrycia – zwiedziła już kawał świata, m.in.: całą Turcję, wyspy greckie i pół basenu Morza Śródziemnego.  Marta Guzowska  – archeolożka – przeżyła w Atenach trzęsienie ziemi, a w Izraelu drugą intifadę. Spotkanie z nią nie będzie spotkaniem tylko i wyłącznie o komiksie. Poznacie Państwo tajniki niezwykłych kryminałów i posłuchacie co ma do powiedzenia osoba, która jako zaprawiona podróżniczka mieszkała w Heidelbergu, Tybindze, Freibergu, Kopenhadze, Budapeszcie i na Krecie.

Ten niezwykły wieczór zatytułowany „Archeologia: nauka i popkultura” poprowadzi Beata Jewiarz. Jest to wydarzenie towarzyszące Pruszkowskiemu Festiwalowi Archeologicznemu ARTEfakty.  Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny, bez zapisów!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*