Test Wiedzy o Józefie Piłsudskim

Serdecznie zapraszamy do udziału w internetowym Teście Wiedzy o Józefie Piłsudskim, który odbędzie się w przededniu imienin Marszałka, 18 marca 2016 roku o godz. 11:00. Przebieg Testu będziemy relacjonować na żywo z Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Aby przystąpić do testu, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.muzeumpilsudski.pl.

Każdy zarejestrowany dostanie od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca 2016 r.

Z myślą o uczestnikach naszego projektu stworzyliśmy także platformę wiedzy o Józefie Piłsudskim. Znajdują się na niej fotografie, nagrania video, artykuły i informacje dotyczące Marszałka i jego czasów. Umożliwią one pełne przygotowanie się do tego wyzwania, gdyż wszystkie pytania testowe zostaną oparte na materiałach znajdujących się na Platformie

Podczas trwania testu prowadzone będą statystyki, które pozwolą nam wybrać najlepszych uczestników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w kategoriach Uczeń i Szkoła. Na zwycięskich Uczniów  czekają cenne nagrody:

I miejsce  – tablet i aparat fotograficzny

II miejsce – czytnik e-book i aparat fotograficzny

III miejsce – aparat fotograficzny

Nagrodą w kategorii Szkoła jest czek w wysokości 3 000 zł na zakup materiałów edukacyjnych do lekcji historii. Nagroda indywidualna w wysokości 2 000 zł zostanie wręczona również nauczycielowi, którego podopieczni osiągną najlepszy wynik.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*