2. edycja Konwentu Gier Bitewnych „Ragnarok”

Już w najbliższą sobotę rusza druga edycja Konwentu Gier Bitewnych Ragnarok, który odbędzie się Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu. Impreza została objęta przez nasz portal patronatem medialnym.

Tak jak w poprzedniej edycji organizatorzy postarają się trafić w gust zarówno doświadczonych graczy jak i zupełnych nowicjuszy. Zostaną zaprezentowane makiety i modele do systemów o przeróżnej tematyce i skali. Zobaczymy systemy historyczne, science fiction, fantasy i reprezentujące nieodległą postapokaliptyczną przyszłość.

W tej edycji pojawi się kilka nowości. Zostanie zorganizowany kącik modelarsko-makieciarski, gdzie można spróbować swych sił w malowaniu i konwertowaniu modeli. Znajdziemy również stoiska, na których można zaopatrzyć się w modele i akcesoria do gier. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w warsztatach Cosplayerów.

Dla fanów historii organizatorzy przygotowali prezentację kilku systemów historycznych dotyczących wojny secesyjnej, II wojny światowej, czasów Potopu

Gracze będą mogli wziąć udział w turnieju gry Flame of War o „Złote Kalesony”, w którym będzie można wygrać wiele ciekawych nagród m.in. ufundowanych przez nasz portal.

Wstęp na imprezę i udział w prezentacji jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy.

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

Jagiellońska 13, 41-200 Sosnowiec w godzinach od 10:00 do 17:00

Andrzej Włusek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*