Jak naprawdę wyglądało powstanie ostatnich samurajów? O tym dowiesz się już jutro!

Każdy z nas chyba oglądał film „Ostatni samuraj”? Widzimy w nim męskość, honor i odwagę, ale przede wszystkim bardzo ciekawe wydarzenie jakim było powstanie samurajów w Satsumie. Niestety jak to często bywa film znacznie się różni od rzeczywistości, i dlatego już jutro o godzinie 10:00 na kanale Andrzej Włusek – Historia poza horyzont, będziemy mogli zobaczyć najnowszy film naszego redaktora naczelnego ukazujący ten interesujący epizod.

Autor chciał przybliżyć prawdziwe fakty jakie niosą ze sobą te wydarzenia. Czy w rzeczywistości samurajowie walczyli tylko mieczami? Czy szarżowali ze swoimi mieczami na szeregi żołnierzy uzbrojone po zęby w najnowszą broń palną? Czy główny bohater zmarł podczas ostatniej heroicznej szarży i czy został pozbawiony życia przez najbliższego przyjaciela?

O tym wszystkim dowiemy się już jutro. Zapraszamy do oglądania i oczywiście komentowania i pozostawiania łapki w górę. Również zachęcamy do subskrybowania kanału, wasze wsparcie jest bardzo ważne. Link do kanału – Andrzej Włusek – historia poza horyzont

Fot. Kadr z filmu „Ostatni Samuraj”

Ostatni odcinek z kanału Andrzej Włusek – Historia poza horyzont

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*