Konkurs – „Wołyń”

Konkurs – „Wołyń”

Z okazji objęcia patronatu medialnego nad książką „Wołyń. Epopeja polskich losów 1939-2013. Akt III” – Marka A. Koprowskiego, wraz z wydawnictwem Replika, przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami książkowymi.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 31 lipca 2013 r. przesłać odpowiedzi na 2 pytania oraz zapisać się do naszego newslettera i potwierdź rejestrację.

Oto pytania:

1. Podaj nazwę wołyńskiej miejscowości, z której pochodzą dwaj znani polscy generałowie wojsk lotniczych. w miejscowości tej miała miejsce jedna z bardziej znanych rzezi dokonanych przez OUN-UPA.

2. Podaj imię, nazwisko i pseudonim dowódcy oddziału UPA, który 30 sierpnia 1943 roku dokonał zbrodni w miejscowościach Ostrówki i Wola Ostrowiecka na Wołyniu.

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, i adresem zamieszkania uczestnika prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] – w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs – Wołyń”

Nagrodą są 3 książki – „Wołyń. Epopeja polskich losów 1939-2013. Akt III” – Marka A. Koprowskiego.
Nagrody zostaną rozlosowane z grona wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi i zarejestrują się w newsletterze.

Zapraszamy do udziału!

2 komentarze

  1. Wiadomo kiedy będą wyniki już?

  2. termin jest do 31 lipca 2013 r. czy 2014 r. ?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*