MAGNACI – premiera gry w listopadzie!

Premiera gry Boże Igrzysko: MAGNACI będzie miała miejsce dopiero w pierwszej połowie listopada, za co serdecznie przepraszamy wszystkich czekających na wydanie gry.

Opóźnienie ma dwie przyczyny. Po pierwsze, musieliśmy wyprodukować znacznie więcej drewnianych elementów niż zakładaliśmy przy starcie akcji. Pionki właśnie dziś (06.10.2014 r.) zostały dostarczone do drukarni – to dwie palety, łącznie ponad 475 tysięcy drewnianych elementów! Dopiero teraz drukarnia będzie mogła wykonać projekt wypraski i finalny prototyp gry, tak by rozpocząć jej masową produkcję.
Pionki_magnaci
Druga przyczyna to nasza troska o dostarczenie Wam produktu pozbawionego jakichkolwiek wad. W związku z tym przywiązujemy uwagę do wszystkich szczegółów, co negatywnie odbija się na terminowości pracy. Mamy nadzieję, że efekt finalny zadośćuczyni Wam ten kolejny miesiąc oczekiwania na Magnatów.
W międzyczasie proponujemy zapoznanie się z finalną instrukcją gry, do pobrania z naszej strony internetowej http://www.phalanxgames.pl/w wersji PDF, MOBI oraz EPUB. Życzymy przyjemnej lektury!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*