Nowy kanał historyczny na YouTube!     

Już dzisiaj startuje nowy kanał historyczny na YouTube – Andrzej Włusek – Historia poza horyzont. Jest to kanał autorski naszego redaktora naczelnego.

Jak przyznaje Andrzej Włusek – pomysł na program historyczny już się kołatał w głowie od dwóch lat. Jednak dopiero teraz wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i zapadła ostateczne decyzja.
Kanał będzie głównie poruszał zagadnienia dotyczące historii XVI – XVII wieku, jednak jak przyznaje sam autor, na pewno od czasu do czasu pojawią się tematy z innych epok. Andrzej zapowiada, że na kanale będzie również wiele konkursów z nagrodami i również z tego powodu warto go śledzić.

Bardzo ważna dla mnie będzie wasza opinia, zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek i wiele pewnie będzie do poprawienia. Dlatego już dzisiaj proszę o jak najwięcej komentarzy, które będzie można zostawić pod każdym filmem. Oczywiście w tym miejscu chciałbym prosić o wasze wsparcie, które możecie wyrazić subskrybując mój kanał – mówi Andrzej Włusek.

Dzisiaj będziemy mogli zapoznać się z pierwszym materiałem filmowym pt.: „Diabły w dawnej Polsce”. Temat jest o tyle ciekawy, że zahacza o wręcz mitologiczne postacie, które głęboko są zakorzenione w naszej kulturze. Czasy „szlacheckie” były momentem, kiedy wiara w diabła wrosła w naszą historię i stała się jej nieodłącznym elementem. Bo przecież kto z nas nie zna Boruty, Rokity lub innych pomniejszych biesów?

Kanał został objęty przez nasz portal patronatem medialnym i już dzisiaj zapraszamy do jego oglądania, subskrybowania oraz komentowania.

Klikając TUTAJ znajdziesz kanał.

Adrian Pandel

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*