Portal Historykon.pl nominowany do finału konkursu 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

W styczniu odbędzie się 4. edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, podczas której poza licznymi stanowiskami pokazowymi, warsztatami i wykładami będziemy mogli zapoznać się z pracą popularyzatorów nauki i w specjalnie zorganizowanym konkursie wyłonić najlepszych w tej dziedzinie. Do finału został nominowany nasz portal oraz redaktor naczelny Andrzej Włusek.

W tej edycji festiwalu organizatorzy wraz z Uniwersytetem Śląskim przygotowali konkurs, którego celem jest wyróżnienie różnych form i kanałów popularyzacji wiedzy, a gdzie będziemy osobiście mogli wybrać najlepszych popularyzatorów w pięciu kategoriach. Konkurs dla nas jest o tyle ważny, gdyż w trzech kategoriach znalazł się nasz portal Historykon.pl, nasz redaktor naczelny Andrzej Włusek oraz zaprzyjaźniony z naszym portalem znany i ceniony geopolityk dr Leszek Sykulski.

Formuła konkursu jest prosta. Do 7 stycznia każdy z nas może oddać głos na kandydatów w 5 kategoriach. Nas oczywiście interesują 3 i prosimy o Wasze wsparcie i oddawanie głosów.
W kategorii:
Strona lub blog – Historykon.pl
Myśl globalnie, działaj lokalnie – mieszkaniec województwa śląskiego – Andrzej Włusek
Myśl globalnie, działaj lokalnie – wykładowca – dr Leszek Sykulski

Link do formularza konkursowego znajdziecie tutaj – FORMULARZ KONKURSOWY.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE w niedzielę 26 stycznia 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i głosy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*