W drodze do wolności

„W drodze do wolności” – już w księgarniach!

Na rynek trafiła najnowsza książką Kamila Sobika pt.: „W drodze do wolności”. Jest to trzymająca w napięciu powieść, w której wątki historyczne przeplatają się z niezwykłymi losami ludzi, którzy postanowili poświęcić wszystko w walce o wolność. Książka została objęta przez nasz portal patronatem medialnym.

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość, jednak Wielkopolska wciąż należała do Niemiec. Wielkopolanie stanęli do walki o wolność. Wśród nich był także Krzysztof Wartecki, który w czasie pierwszej wojny światowej studiował na Uniwesytecie Londyńskim, by uniknąć przymusowej służby wojskowej w armii cesarstwa niemieckiego. Jego nienawiść do Niemców w końcu znalazła ujście, lecz czy uda mu się dostrzec cienką granicę między walką o wolność od bezmyślnej zemsty?

O autorze:
Kamil Sobik jest początkującym pisarzem. Prowadzi blog pisarski segeworld.pl, gdzie udostępnia krótkie opowiadania historyczne i sensacyjne. Na co dzień reklamodawca w świecie Facebooka, miłośnik historii i entuzjasta gier komputerowych.

Obecnie trwa przedsprzedaż i powieść można zakupić tutaj:
https://segeworld.pl/produkt/w-drodze-do-wolnosci/
https://www.legimi.pl/ebook-w-drodze-do-wolnosci-kamil-sobik,b933986.html

Comments are closed.