Zmarł Jerzy Janowski – Dziecko Woli

Szanowni Państwo, ze smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość i w bólu dzielimy się nią z państwem. Jerzy Janowski już nie zrealizuje kolejnego reportażu, o jakim marzył i jaki chciał jeszcze z nami zrobić, odszedł od nas do lepszego świata, gdzie nie będzie już bólu, cierpienia i trudnych wspomnień, jakimi jeszcze podzielił się z państwem w swoim ostatnim reportażu „Dziecko Woli – Rzeź Woli przeżyłem wspomina Jerzy Janowski”.

Myślimy, że Jerzy będzie nas wspierał zawsze gdziekolwiek się znajduje, a my będziemy nadal zatrzymywać historię w czasie. Panie Jerzy – nigdy nie zapomnimy i nie pozwolimy zapomnieć, a pańskie działania podjęte zostaną przez godnych następców i przyjaciół takich jak Marek….
…..- Nie potrafię przebaczyć. Uczestniczyłem w tych wydarzeniach, widziałem śmierć i nie potrafię. Może następne pokolenia – Jerzy Janowski (70 rocznica Rzezi na Woli)……. Zamieszczamy kilka pamiątkowych kadrów z reportażu i link do niego – niech ten reportaż idzie w świat, niech Pamięć Woli i jej DZIECKA – Jerzego Janowskiego dociera do jak największej liczby osób.

Źródło: https://www.facebook.com/HistoriaNieznanaZapomnianaTV

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*