Ponad 160 nowych materiałów w kwietniu na Historykon.pl!

W kwietniu udało nam się pokonać kolejny kamień milowy i zwiększyć liczbę materiałów opublikowanych na naszym portalu względem poprzednich miesięcy. W różnych działach, opublikowaliśmy ponad 160 nowych tekstów!

Każdego dnia nasza Redakcja stara się, aby na portalu pojawiało się coraz więcej nowych treści dla naszych Czytelników. Baza naszych materiałów zwiększa się nie tylko z dnia na dzień, ale także rośnie względem każdego poprzedniego miesiąca! Ostatni miesiąc był niezwykle obfity w nowe teksty opublikowane na łamach portalu Historykon.pl. W kwietniu zamieściliśmy 164 teksty, podczas gdy w lutym liczba ta wynosiła ponad 100. Już marcu udało nam się zwiększyć tę liczbę do około 150.

Dużą częścią materiałów jest codzienna dawka newsów. Dział Wydarzeń Historycznych i Kulturalnych wciąż się rozwija, a liczby są tego najlepszym dowodem. Nasi Redaktorzy przygotowali dla Was sto kilkanaście artykułów o nowinkach ze świata i kraju w zakresie odkryć, archeologii i najnowszych badań.

Względem poprzednich miesięcy znacząco podniosła się liczba tekstów napisanych przez naszych recenzentów. Podczas gdy w lutym opublikowaliśmy ich zaledwie 6, w kwietniu pobiliśmy rekord i powstało ich niemal 40.

Również nasi pozostali Redaktorzy nie byli bierni i dzięki nim udało nam się zamieścić na portalu dla Was 7 artykułów, a także 3 materiały we wciąż rozwijającym się Dziale Sarmatikon.

Nie pozostajemy jednak na tym i wciąż szykujemy dla Was wiele nowości. Liczymy na Wasze wsparcie! Tutaj znajdziecie informacje, w jaki sposób możecie nas wesprzeć finansowo – Wesprzyj nas!

 

Agnieszka Popiak

Zastępca Redaktora Naczelnego

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*