Wesprzyj powstanie etiudy filmowej o słynnym Hubalu!

Ruszyła akcja zbierania funduszy na etiudę filmową o legendarnym „Hubalu”. Zachęcamy wszystkich do pomocy w realizacji tego projektu. Wystarczy wejść na stronę https://polakpotrafi.pl/projekt/najwpanialsza-scena-szarzy-ulanow-hubal?utm_source=projects   wpłacić chociaż niewielką kwotę na ten szczytny cel.

Czy da się pokazać w atrakcyjny sposób kawałek polskiej historii tak, aby ciarki przechodziły po plecach? Czy jest „siła w narodzie” do realizacji filmów historycznych, które trzymałyby do samego końca w napięciu? Czy da się połączyć najlepsze
elementy kina akcji z historiami z naszej przeszłości?

My uważamy, że tak. Jeśli myślisz podobnie, albo po prostu chcesz zobaczyć do czego zdolny jest obiecujący młody reżyser, poczytny pisarz książek historycznych i grupa ludzi, dla których tradycje kawaleryjskie są częścią życia – trafiłeś doskonale. Oto Grzegorz Bogaczewicz, nagradzany w konkursach za najlepsze filmy i zdjęcia m. in. w Berlinie, Warszawie i Bułgarii, Jacek Komuda, pisarz, który doskonale zna realia czasów o których pisze biorąc aktywny udział w licznych rekonstrukcjach historycznych oraz Fundacja Ułani Króla Jana, zrzeszająca miłośników koni i kawalerii oraz inspirująca podobne przedsięwzięcia, łączą siły tworząc etiudę filmową pod tytułem „Hubal”, wisienką na torcie tej wspaniałej produkcji jest ostatnia scena, w której będzie najwięcej koni, sprzętu, niemieckiego, pirotechniki. Masz niepowtarzalną okazję pomóc nam zbudować widowisko na hollywoodzkim poziomie, tak, aby poza nagrodami które wybierzesz, móc z dumą powiedzieć „to ja sprawiłem, że powstała tak porywająca produkcja!”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*