Zostań wydawcą najnowszej powieści Wollnego!

mściciel_3d1W zeszłym tygodniu na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła akcja crowdfundingowa, mająca na celu sfinansowanie wydania książki Mariusza Wollnego, znanego głównie z cyklu o Kacprze Ryksie – XVI-wiecznym krakowskim Inwestygatorze (detektywie). Jego najnowsza powieść zatytułowana „Mściciel” to ostatnia część trylogii „Kroniki dymitriad”, w której opisuje przygody Kacpra Turopońskiego (syna Kacpra Ryksa) na tle jednego z największych przedsięwzięć w historii polskiej polityki zagranicznej – tytułowych dymitriad. W książce dowiemy się, jak zakończą się losy głównego bohatera, jego niegdysiejszej miłości – Maryny Mniszchówny, ale także największego wroga – Prochora Białoskórskiego. „Mściciel” będzie również zwieńczeniem całej ‘sagi Ryksowej’, a jego wydanie autor zdecydował się powierzyć nie wydawnictwu, a czytelnikom!

Do 22.04.2015 na stronie akcji można będzie przedsprzedażowo zakupić książkę, poprzednie części trylogii, a także koszulki oraz torby materiałowe specjalnie przygotowane na tę okazję. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na wydanie książki, która ukaże się w maju tego roku.

Portal historykon.pl objął patronat medialny zarówno nad akcją, jak i samą książką. Serdecznie zachęcamy do jej wsparcia! Aby przenieść się na stronę akcji wystarczy kliknąć w poniższy link.

https://polakpotrafi.pl/projekt/msciciel

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*