Nowy Call of Duty zabierze graczy w okres II wojny światowej

Nieoficjalne informacje sugerują, że nowa część gry Call of Duty będzie osadzona na frontach II wojny światowej. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a przypuszczenia.

Za nową odsłonę gry odpowiada studio Sledgehammer Games. W grudniu Michael Condrey złożył graczom świąteczne życzenia, a na załączonej grafice przedstawiona była broń Colta M1911, która używana była zarówno w trakcie I i II wojny światowej, jak i w wojnie w Korei i Wietnamie. Już wówczas można było wysnuć wniosek, że gra będzie osadzona w realiach poprzedniego stulecia, nie zaś w przyszłości jak czasem sądzono.

Ostatnio w Internecie użytkownik reddita udostępnił grafiki, które jednoznacznie sugerują klimat i umiejscowienie w czasie gry. (…) ten sam użytkownik forum wcześniej zapowiedział Call of Duty: Infinite Warfare, więc jest duża szansa, że jego rewelacje się potwierdzą, podał portal gram.pl. Wedle udostępnionych grafik jasno wynika, że gra będzie osadzona w trakcie II wojny światowej. Jest to zdecydowanie ten świat, którego oczekują gracze.

Źródła: gram.pl, reddit.com

Agnieszka Popiak

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*