Sprawa Ignacego Kaczmarka | Konkurs

I tak jak obiecaliśmy mamy dla Was jeszcze jeden turniej w tym roku. Na zamknięcie 2022 roku przygotowaliśmy wraz z Instytutem Pamięci Narodowej konkurs dotyczący książki pt.:”Sprawa Ignacego Kaczmarka. Studium przypadku niemieckiego zabójstwa sądowego z 1944 r. oraz rozliczeń z okupacją niemiecką”, której autorem jest doktor Konrad Graczyk.

Do wygrania są 3 egzemplarze książki. Aby wziąć udział w konkursie należy do 10 stycznia 2023 roku przesłać na adres redakcji odpowiedź na pytanie.

Pytanie Konkursowe:

Ile czasu zajęło napisanie książki?

Wskazówkę do pytania znajdą Państwo w wywiadzie z autorem, który znajdziecie TUTAJ

Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i telefonem kontaktowym uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie, wysyłając je sponsorowi nagród celem przekazania nagród oraz publikując imiona i nazwiska zwycięzców na naszej stronie) prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] – w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs IPN – Sprawa Ignacego Kaczmarka”

Nagroda zostanie przyznana pierwszej, piętnastej i ostatniej osobie, która poprawnie odpowie na pytanie.

Sprawa Ignacego Kaczmarka. Studium przypadku niemieckiego zabójstwa sądowego z 1944 r. oraz rozliczeń z okupacją niemiecką

Autor książki: Konrad Graczyk

Cena: 24,5 zł

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wyd.: 2022
Ilość stron: 232 s.
EAN: 9788382295733
ISBN: 978-83-8229-573-3

Comments are closed.